Witamy na Campingu Baia Verde

Czterogwiazdkowy Camping Baia Verde jest ostatnią nowością wśrd obiektw turystycznych będących biznesem rodzinnym. Powstał dziesięć lat temu z idei stworzenia zielonej przestrzeni pośrd natury, nie zapominając przy tym o wygodach, ktrych każdy znas szuka podczas wakacji. Camping wyrżnia się urzekającą lokalizacją, bezpośrednio nadwspaniałym jeziorem Garda, na jego zachodnim brzegu, w romantycznym miasteczku Manerba, w prowincji Brescia.

Camping znajduje się pośrd dziewiczej przyrody, ktra charakteryzuje wzgrza regionu Valtenesi, i oferuje wyposażone miejsca campingowe, domki campingowe rożnego typu orazekskluzywne apartamenty. Wszystkie obiekty są nowoczesne i wyposażone we wszelkie udogodnienia. To idealny wybr na wakacje z całą rodziną i z dziećmi, dzięki doskonałym usługom, dostosowanym dla gości w każdym wieku. Mamy tutaj zarwno baseny, jak i plac zabaw oraz profesjonalne animacje czasu wolnego.
Wyjątkową uwagę zwraca się tutaj na naturę i ochronę okolicznych terenw. Proponujemy wakacje green, przyjazne środowisku, aby jeszcze bardziej podkreślić wartość raju, ktry nas gości.

ODKYJ CAMPING BAIA VERDE >

nasze oferty 1/3

7 dni = 6 dni

W okresie od 13.04.2019 do 06.07.2019 oraz od 07.09.2019 do 05.10.2019 Camping Baia Verde daje Wam w prezencie 1 dzień pobytu przy rezerwacji na minimum 7 nocy.

zobacz wszystkie oferty >

nasze oferty 2/3

ACSI 2019 - ANWB 2019 - ADAC 2019

Rezerwując wakacje od 13.04.2019 do 30.06.2019 i od 01.09.2019 do 05.10.2019 promocyjna cena za dzień dla 2 dorosłych i 1 psa wynosi 20,00 euro za miejsce campingowe Comfort i Natural Green (bez opłaty klimatycznej, nie łączy się z innymi promocjami).

zobacz wszystkie oferty >

nasze oferty 3/3

E-bike & City-bike

Jeśli zarezerwujecie rower E-Bike lub City-Bike z wyprzedzeniem, zaoferujemy Wam rabat w wysokości 10% od ceny za jeden dzień wypożyczenia (od połowy maja do połowy września).

zobacz wszystkie oferty >

TURYSTYCZNA WIOSKA Baia Verde oddaje Wam do dyspozycji siedem typów przepięknych i przytulnych domków campingowych. Są one wyposażone we wszelkiego rodzaju wygody, umożliwiają korzystanie ze wszystkich usług campingu. Znajdziecie w nich 2 łazienki oraz zadaszoną werandę. Domki mogą gościć do 5/6 osób.
CAMPING Polecamy Wam gorąco położone w parku Baia Verde trawiaste miejsca campingowe na namioty, campery i przyczepy campingowe. Miejsca campingowe są w pełni wyposażone, umożliwiają podłączenie do prądu, wody i zrzutu brudnej wody i ścieków, a także oferują wiele innych usług w zależności od ich rodzaju.
APARTAMENTY Baia Verde proponuje Wam również wakacyjne apartamenty, dwa trzypokojowe i jeden czteropokojowy w ekorezydencji Baia dei Fiori, budynku z certyfikatem PassivHaus i CasaClima oraz w wolnostojącej Willi Fior di Sole.
SKROJONE NA POTRZEBY RODZINY W naszej ofercie znajdziecie wakacje przyjazne rodzinom. Gwarantujemy zabawę również dzieciom. Znajdziecie tutaj basen z bezpieczną strefą, plac zabaw, wielofunkcyjne boisko i profesjonalne animacje czasu wolnego.
Apartamenty w Toscolano Maderno Borgo Albachiara
Apartamenty w Toscolano Maderno I Limoni del Rustichel